Meglepetés! Veretlenül búcsúzott a Karcag a Magyar Kupától

Szerda kora délután Kunmadarason vendégszerepelt a Karcag foci csapata a Magyar Kupában. Karcag egy könnyű meccs reményében érkezett a szomszéd, szebb napokat megélt Kunmadarashoz, de az első 10 percet leszámítva, alul maradt, mind akaratban, mind a csapatjátékban.

Kunmadaras-Karcag1

Kunmadarasa-Karcag2

A meccs az ünnepélyes kezdőrúgás után,  a papírforma szerint indult, így a Karcag szerezte meg a vezetést (1-0) de hamar egyenlített a Kunmadaras, aki élve a lelki plusszal, a momentummal, mindvégig kézben tartotta a meccset és “kihúzta” a 94 -ik percig. Bár a meccs vége előtt 1 perccel 10 főre fogyatkozott a hazai csapat, de ez az eredményt már nem befolyásolta.

Kunmadarasa-Karcag3

A Kunmadaras megérdemelten tartotta meg a döntetlent és megérdemelten ejtette ki ezáltal  a magasabb osztályú Karcagot a Magyar Kupából. (A Magyar Kupában az alacsonyabb osztályú csapat jut tovább döntetlennél)