Fölényesen győzedelmeskedtek a Karcagi SE srácai a Kisújszállás csapata ellen

Ma rendezték meg Karcagon azt a nagykunsági (ifi és felnőtt) rangadót, ahol a Karcagi SE és Kisújszállási SE csapatai mérhették össze tudásukat.

IFI

Hazai keretek között fogadták a karcagiak Kisújszállás csapatát. A mérkőzés szinte fej-fej mellett zajlott az elejétől a végéig az erőviszonyokat tekintve, ugyanakkor a taktika, és a jobb csapatjáték a Karcagi SE játékát segítette. Így jelentős előnnyel sikerült a Karcagi SE srácainak győzedelmeskedniük. (A karcagi csapat kapusai szinte több figyelmeztetést – és lapot – kaptak, mint amennyi a mérkőzésen összesen kiosztásra került. – Az indulatokat legközelebb fékezzétek, és káromkodni sem kell a bíróra.)

Sajnos a nézőszámot alig becsültük 15-20 főre a külső pályán.

Felnőtt

A délután 1 órakor kezdődő mérkőzés javában az őszies időjárási viszonyok között zajlott. A hazai nézők kedvenc csapatuknak szurkolva 1-2 pohár (vagy több) ital elfogyasztása mellett harsogták: Hajrá Karcag! – meg is lett az eredménye.

Az első félidő szoros állását (2-0 Karcag javára) követően alig pár percen belül próbálta hátrányát ledolgozni a Kisújszállási SE csapata. (2-1) Kevés sikerrel. A válasz nem váratott sokat magára. (3-1 Karcag vezetésével.)

A kemény csaták, eladott labdák, szavakban kimondott indulatok mellett a mérkőzés utolsó harmada (értsd: 30 perce) tartogatta a fordulatot. Ez idő alatt 4 gólt is sikerült még a karcagi srácoknak rúgniuk, így 7-1-es állással beállították a végeredményt, amely méltó búcsúztatása az őszi szezonnak.

IMG_0203

(A teljes képméretért kattintson a képre! Fotó: Vidék.MA/Bodnár Csaba)

A mérkőzésekről készült fényképeinket facebook oldalunkon megtalálhatják, ha IDE kattintanak. (Ahol csatlakozhatnak követőink népes táborába is. – Köszönjük!)

Külön az IFI képei.

Külön a felnőtt képei.

Cikkünk elején az ifi promóját láthatják, amelyet hamarosan kiegészítünk a felnőtt mérkőzés képeivel is. (Az új videót facebook oldalunkon tesszük közzé!)

Ha tetszett a beszámolónk, fényképeink sora, akkor csatlakozzanak hozzánk a www.facebook.com/videk.ma oldalon, és kövessük nyomon a vidéki friss híreket és eseményeket!

További karcagi híreinket (H. Tóth Jánossal készült riportunkat megjelent könyveiről, Szentesi Péter sebességimádatáról készült beszámolónkat, és további közel 150 eseményt) a www.videk.ma hírportálunkon olvashatják el. Karcagot érintő cikkeinket ITT tekinthetik meg.