Fotó: Bodnár Csaba/Vidék.MA

Fotóriportert keres a BM OKF (Állásajánlat)

A BM Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság Kommunikációs Szolgálat kiemelt szakügyintéző fotóriporter munkakör betöltésére – tudatták a katasztrófavédelmi honlapon, amelyet változtatás nélkül közlünk az alábbiak szerint.

Foglalkoztatás:
A rendvédelmi feladatokat ellátó szervek hivatásos szolgálati jogviszonyáról szóló 2015. évi XLII. törvény (a továbbiakban: Hszt) alapján rendvédelmi igazgatási szolgálati jogviszonyban

Foglalkoztatási jogviszony időtartama:
határozatlan idejű

Foglalkoztatás jellege:
teljes munkaidő (hivatali munkarendben)

A munkavégzés helye:
Budapest, 1149 Budapest, Mogyoródi út 43.

Jogállás, illetmény és juttatások:
A Hszt. rendelkezései az irányadók. Az illetmény a 12. mellékletben meghatározott, az iskolai végzettség szerinti munkaköri kategóriához tartozó besorolás alapján kerül megállapításra.

Ellátandó feladatok:

  • protokollrendezvények fotózása;
  • kárhelyszíneken, gyakorlatokon történő eseményfotózás;
  • fényképek készítése a Katasztrófavédelem c. magazin, a BM OKF honlapja és Facebook-profilja számára;
  • képszerkesztés, képek utógondozása;

A jelentkezés feltétele

  • magyar állampolgárság, cselekvőképesség, büntetlen előélet,
  • legalább középfokú szakirányú végzettség
  • B kategóriás jogosítvány, aktív vezetési gyakorlat

A felvétel elbírálásánál előnyt jelent:

  • hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat;
  • csapatmunka, megbízhatóság, terhelhetőség, jó problémamegoldó képesség, jó kommunikációs készség

A jelentkezés részeként benyújtandó iratok, igazolások

  • végzettséget és szakképzettséget igazoló bizonyítványok másolata
  • részletes (lehetőség szerint fényképes) szakmai önéletrajz és motivációs levél,
  • nyilatkozat arról, hogy a jelentkező által benyújtott anyagban szereplő adatokat a felvételi eljárásban részt vevők megismerhetik
  • nyilatkozat arról, hogy az anyagában foglalt személyes adatainak a felvételi eljárással összefüggésben szükséges kezeléséhez a jelentkező hozzájárul

A jelentkezés benyújtásának határideje: 2019. március 31.

A felvétellel kapcsolatosan további információt Ujhegyi Katalin nyújt, az [email protected]  e-mail címen.

A jelentkezés benyújtásának módja:

Elektronikus úton a [email protected] e-mail címen keresztül.

A jelentkezés elbírálásának módja, rendje:

Az előszűrés az önéletrajzok és motivációs levelek alapján történik. A kiválasztott jelentkezőknek a személyes meghallgatáson eredetben kell bemutatni a végzettséget igazoló oklevelet, valamint három hónapnál nem régebbi hatósági erkölcsi bizonyítványt.

A kiválasztott jelentkezőnek a munkába állását megelőzően egészségügyi alkalmassági vizsgálaton kell részt venni az 57/2009. (X. 30.) IRM-ÖM-PTNM együttes rendelet alapján. A jelentkezők a felvétellel kapcsolatos döntésről elektronikus úton kerülnek kiértesítésre.

A munkáltatóval kapcsolatban további információt a www.katasztrofavedelem.hu honlapon szerezhet.

POPULAR POSTS

Ajánlat

Ajánlat