Ha látogatóba megy vagy akár helyi, jó ha tudja: Püspökladányban kötelező a maszkot hordani a város közterületein!

Kihangsúlyozták: aki megszegi a szabályokat, azt akár 100 ezer forinttól kezdődően 1 millió forintig terjedő bírsággal is sújthatják.

Püspökladány polgármestere az alábbiakkal hozta nyilvánosságra a kötelező maszkviselést:

Az elmúlt napokban városunkban is súlyosbodott a koronavírus helyzet (óvodai majd bölcsődei csoportok időszakos bezárása; a helyi covid-19 pozitív esetszám növekedése; …) miatt az alábbiakban foglaltak szerint (2020. nov. 23. – hétfőtől, újabb intézkedés bejelentéséig) teljes körűen elrendeltük városunk közterületein a kötelező maszkhasználatot. Természetesen városunkban, intézményeinkben továbbra is mindent megteszünk a megelőzés érdekében, igyekszünk lassítani a fertőzés tovaterjedését.
Kérek mindenkit a felelősségteljes magatartásra, csak együttes erőfeszítésekkel lehetünk hatékonyak!

 

A bejegyzés itt érhető el:

 

 

No Comment

POPULAR POSTS

Ajánlat

Társadalmi célú felhívás*

Ajánlat

Close
%d blogger ezt szereti: