Fotó: facebook

Túrkeve -Miután nem nyertek a pályázaton most vállalkozók, segítő szándékú magánszemélyek támogatását várják egy emelőkosaras járműre

A kialakult helyzetről, annak fontosságáról, a Túrkevei Önkéntes Tűzoltó Egyesület céljairól a település polgármestere, Sallai Róbert Benedek adott számot közösségi oldalán a mai nap reggelén. Kéri

A polgármester így foglalta össze gondolatait:

A Túrkevei Önkéntes Tűzoltó Egyesület nagyon értékes civil partnere városunk önkormányzatának, de épp így nélkülözhetetlen kiemelt közfeladatot látnak el a lakosság, illetve a civil szféra részére is. Mindenhol segítenek, ahol tudnak és nemcsak a vészhelyzetek elhárításában, hanem a mindennapi speciális segítséget igénylő feladatokban is.
Az egyesület vezetői pályázati úton szerettek volna beszerezni egy használt emelőkaros gépjárművet, ami nagy segítséget jelentene a városnak, hiszen ilyen üzemű/funkciójú gépjármű szolgáltatása a városban nem elérhető jelenleg. Akár katasztrófa helyzetek elhárításában, akár speciális karbantartásban, akár viharkárok megelőzésében/kezelésében nagy segítséget jelenthet a mindennapokban, ha a városban van egy ilyen gépjármű.


Az egyesület vezetői, miután a beadott pályázatuk sajnos nem nyert, túrkevei közadakozásra számítva próbálják a gépjárművet megvásárolni. Természetesen ennek a tervnek a megvalósításához önkormányzatunk is hozzájárul lehetőségeihez mérten, de kérem mindazokat a vállalkozókat, magánszemélyeket, akiknek van módjuk ebben segítséget nyújtani, segítsék a Tűzoltó Egyesület pénzgyűjtő munkáját ezen a területen támogatásukkal.
Jó szívvel, őszinte meggyőződéssel ajánlom támogatásra ezt a tervet! Biztos vagyok benne, hogy Túrkeve számára segítséget fog jelenteni, ha lesz a városunkban egy elérhető ilyen gépjármű, egy ilyen szolgáltatás, és a Túrkevei Önkéntes Tűzoltó Egyesület eddigi munkája alapján is méltó a segítségre.
Kérem, lehetőségeikhez mérten támogassák a Túrkevei Önkéntes Tűzoltó Egyesület részére emelőkaros gépjármű beszerzését!

Az autó beszerzését az alábbi módon támogathatják:
– Ha átutalni kívánja támogatását, számlaszám: Takarékbank: 69800126-16204131 megjegyzésként kérjük feltüntetni „Emelőkosaras autó beszerzése”. – Személyesen kívánja eljuttatni támogatását, azt megteheti a Tűzoltó laktanyánkban.

Az adományról az egyesület igazolást állít ki, mely tartalmazza az igénybe vehető társasági adókedvezmény jogcímét.

A jármű beszerzésével kapcsolatosan bővebb információ: Sörös Tibor parancsnok 06/20-357-1437

 

A bejegyzés itt érhető el:

 

No Comment

POPULAR POSTS

Ajánlat

Társadalmi célú felhívás*

Ajánlat
Close
%d blogger ezt szereti: