Kisújszálláson a ma 10 órától kezdődő ülésen sok mindenről döntenek a kialakult vírushelyzettel kapcsolatosan

A Kormány és az Operatív Törzs tegnapi és mai bejelentései több utasítást fogalmaztak meg, ugyanakkor több nyitott kérdésben a döntés jogát átadták az önkormányzatoknak – közölték szombat este. Hozzátették mindezek megbeszélésére rendkívüli egyeztetést hívott össze a polgármester vasárnapra, azaz 2020. március 15-én 10.00 órára a Városháza Gaál Kálmán Termébe, ahová meghívást kapnak a következő személyek:

  • a Képviselő-testület alpolgármesterei, bizottsági elnökei,
  • városunk jegyzője és aljegyzője, a Polgármesteri Hivatal osztályvezetői,
  • az önkormányzat Kft.-inek ügyvezetői,
  • városunk intézményeinek vezetői,
  • az iskola- és óvodafenntartók képviselői,
  • a Városi Bölcsőde vezetője,
  • a helyi Rendőrőrs és a helyi Tűzoltóság parancsnokai,
  • a helyi Polgárőrség vezetője.

A megbeszélést követően döntéseinkről azonnal értesítjük a lakosságot a városi honlapon, a facebook-oldalunkon, a Smart Önkormányzat Kisújszállás applikáción, valamint az érintett szervezetek közösségi oldalain – írták.

Hirdetés*

 

Továbbra is mindent megteszünk Kisújszállás lakosainak védelmében – zárták a közleményt.

 

 

 

POPULAR POSTS

Ajánlat
Társadalmi célú felhívás*

Ajánlat

Close
%d blogger ezt szereti: