Anyák napi online köszöntés

A Vakok és Gyengénlátók Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Egyesülete (JNSZMVAKOK) idén is a világháló segítségével köszöntötte az édesanyákat. A műsort az Egyesület közösségi oldalán és a YouTube csatornáján lehet visszanézni.

Az anyák napi ünnepség megtartásának nagy hagyományai vannak a vakok megyei egyesületénél, ezért ebben az esztendőben sem maradhatott el, csupán annak módja változott.

 Egyesületünk már tavaly is az interneten keresztül köszöntötte az édesanyákat, és idén is ezt a megoldást választottuk a világjárvány miatt. Mára már azt kell, hogy mondjam, hogy kollégáimmal és önkéntesinkkel egészen nagy gyakorlattal rendelkezünk az online műsorok és előadások szervezésében és lebonyolításában

– kezdte Pesti Zoltánné, a Vakok és Gyengénlátók Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Egyesületének (JNSZMVAKOK) elnöke.

 

Hozzátette, a fellépők között volt az Egyesület tagja a Szolnokon is ismert zenész Erős Laura, a megyevers-győztes Horváth Ábel Olivér, a népdalénekes Magyarné Szűcs Erika és Tverdota Hanna Zsófia, aki szintén a megyevers egykori döntőse volt.

– Lehetőségeinkhez mérten igyekeztünk színvonalas műsorral köszönteni az édesanyákat, a nagymamákat és dédnagymamákat is. A műsorban helyett kapott komolyzene, valamint népzene is. Ezúton is meg szeretném köszönni az Aba-Novák Agóra Kulturális Központ segítségét, amit a videó elkészítésében nyújtottak – mondta Pesti Zoltánné.

Hirdetés*

A Vakok és Gyengénlátók Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Egyesületnél az online előadások és műsorok sora tovább folytatódik. Online „Életmód Klubunk” és online történelmi előadás – sorozatunk is folytatódik az interneten. Következő webináriumunk középpontjában a lelki egészség áll majd, amelynek előadója Dr. Lepény Éva lesz.

Online előadásink és műsoraink mind ingyenesek

– tette hozzá a JNSZMVAKOK elnöke.

           

A JNSZMVAKOK anyák napi műsora itt nézhető meg: 

 

No Comment

POPULAR POSTS

Ajánlat

Társadalmi célú felhívás*

Ajánlat
Close
%d blogger ezt szereti: